KİTAPLAR
Kitap Sevgisi !

Kitaplar, uygarlığa yol gösteren ışıklardır.

Kitapta büyük hata, tek bir hata.

Akıllı insan, hem kitaplardan, hem de doğadan yararlanır.

                        devamı >>>

Karıştırmayın !

- GENEL ile ÖZEL
- BİRİNCİL ile İKİNCİL OLAN
- AMAÇ ile ARAÇ
- SÜREÇ ile SONUÇ
- TEORİ ile PRATİK
- KORKU ile KAYGI

                        devamı >>>

Olmazsa Olmazlar

( Kullanılagelenler )
1.) SAĞLIKÖZGÜRLÜK
2.) ZAMAN ve ENERJİ
3.) BİLGİ ve FARKINDALIK

( Uygulanagelenler )
1.) DOĞA ve DOĞALLIK
2.) UYUM ve BÜTÜNLÜK
3.) GELİŞİM ve DEĞİŞİM

Destek

 
 
Öncelikliler   Çeşitli (TR)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KİTAP PANOSU
   

KİTAP DUYURULARINIZ ?


GÜNÜN SÖZCÜĞÜ (TDK)

GÜNÜN SÖZCÜĞÜ (İNGİLİZCE)


SÖZLER

Kitaplar, uygarlığa yol gösteren ışıklardır.

Kitaplar, akıllı kimselerin bahçeleridir.

Büyüklerin gerçek üniversitesi kitaplardır.

Kitapta büyük hata, tek bir hata.

Doğa ve kitaplar onu görebilen gözlere aittir.

Akıllı insan, hem kitaplardan, hem de doğadan yararlanır.

Kitapların görevi yaşama sanatını öğretmektir.


ÖNEMLİ GÜNLER

Dünya Çocuk Kitapları Haftası (Kasım'ın 2. Haftası)

Kütüphane Haftası (Mart'ın son haftası)

Dünya Okuma-Yazma Günü (03-09 Eylül)


 
DAHA ÇOK KİTAP OKUMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM ! ÖRNEK OLALIM

DİLİMİZE SAHİP ÇIKALIM!!!
 
 
Arama

Araçlar

Bağl. Konular

Paralel

 

 

Libresca ( http://www.libresca.com )

Abonet ( http://www.abonet.net )

Simurg ( http://www.simurg.com.tr )

Ada.net ( http://www.ada.net.tr/06/kitap.html )

Akaşa ( http://www.akasa.com.tr )

Akçağ ( http://www.akcag.com.tr )

Akis ( http://www.akiskitap.com )

Alfa ( http://www.alfakitap.com )

Alt ( http://www.altkitap.com )

Altın Kitaplar ( http://www.altinkitaplar.com.tr )

Anı ( http://www.aniyayincilik.com.tr )

Anka ( http://www.ankakitabevi.com )

Ankira ( http://www.ankira.com )

Arkadaş ( http://www.arkadas.com.tr )

Arkeoloji Sanat ( http://www.arkeolojisanat.com )

Ayna ( http://www.aynayayinevi.com )

Babıali ( http://www.bky.com.tr )

Bedava ( http://www.bedavakitap.com )

Beta ( http://www.betakitap.com )

Beyaz ( http://www.beyazyayinlari.com )

Beyoğlu Sel ( http://www.beyogluselkitabevi.com )

Bilgi ( http://www.bilgiyayinevi.com.tr )

Bilimsel Eserler ( http://www.bilimselbook.com )

Birey ( http://www.bireyyayincilik.com )

Bitap ( http://www.bitap.com.tr )

Boyut ( http://www.boyut.com.tr )

Bu ( http://www.buyayinevi.com.tr )

Can ( http://www.canyayinlari.com )

Chivi ( http://www.chiviyazilari.com )

Çantay ( http://www.cantay.com )

Çocuk Vakfı ( http://www.cocukvakfi.org.tr )

Çoluk Çocuk ( http://www.colukcocuk.com.tr )

Dharma ( http://www.dharmayayinlari.com )

Değişim ( http://www.degisimyayinlari.net )

Denizler ( http://www.denizlerkitabevi.com )

Dergâh ( http://www.dergahyayinlari.com )

Divan Dergisi ( http://www.divandergisi.com )

E.F.Y. ( http://www.efy.com.tr )

Ege Yayınları ( http://www.egeyayinlari.com )

Elips ( http://www.elipskitap.com.tr )

Elvan ( http://www.yazarans.com )

Emre ( http://www.emrekitabevi.com )

Epsilon ( http://www.epsilonyayinevi.com )

Esin ( http://www.esinyayinevi.com )

Everest ( http://www.everestyayinlari.com )

Fono ( http://www.fono.com.tr )

Ganj ( http://www.ganjkitap.com )

Gendaş ( http://www.gendas.com.tr )

Goethe ( http://www.goethe.de/roman )

Grafikir ( http://www.grafikirbooks.com )

Hayy ( http://www.hayykitap.com )

Hayat ( http://www.hayatyayinlari.com )

Hayrat ( http://www.hayrat.com )

Hediye ( http://www.hediyekitap.com )

Idea ( http://www.idea-tr.com )

Ideefixe ( http://www.ideefixe.com )

IQ Kültür Sanat ( http://www.iqkultursanat.com )

İletişim ( http://www.iletisim.com.tr )

İlk Nokta ( http://www.ilknokta.com )

İlya ( http://www.ilyayayinevi.com )

İmge ( http://www.imge.com.tr )

İnkaş ( http://www.inkas.com.tr )

İnkılâp ( http://www.inkilap.com )

İnsan ( http://www.insanyayinlari.com.tr )

İskenderiye ( http://www.iskenderiye.com )

İstanbul Barosu ( http://www.istanbulbarosu.org.tr/kaynakca/kitap.php )

İstanbul Dostları ( http://www.istanbuldostlari.org )

İstanbul Kitap Fuarı (TÜYAP) ( http://www.istanbulkitapfuari.com )

İstanbul Kitapçısı ( http://www.istanbulkitapcisi.com )

İstanbul Tıp ( http://www.istanbultip.com )

İş Ahlâkı Dergisi ( http://www.isahlakidergisi.com )

İş Bankası ( http://www.iskultursanat.com.tr )

İz ( http://www.izyayincilik.com )

Kapı ( http://www.kapiyayinlari.com )

Kaynak ( http://www.kaynakyayinlari.com )

Kazancı Hukuk ( http://www.kazanci.com )

Kelebek ( http://www.kelebekyayinlari.com )

Keşkül ( http://www.keskuldergisi.com )

Kitap Âlemi ( http://www.kitapalemi.com )

Kitap Denizi ( http://www.kitapdenizi.com )

Kitap Deposu ( http://www.kitapdeposu.com )

Kitap Deposu ( http://www.kitapstore.com )

Kitap Fuarı ( http://www.kitapfuari.com )

Kitap Gazetesi ( http://www.kitapgazetesi.com )

Kitap İçin ( http://www.kitapicin.com )

Kitap Kaynağı ( http://www.kitapkaynagi.com )

Kitap Net ( http://www.kitapnet.com )

Kitap Net ( http://www.kitap-net.com )

Kitap Yurdu ( http://www.kitapyurdu.com )

Kitap Zone ( http://www.kitapzone.com )

Kitapci Amca ( http://www.kitapciamca.com )

Kitapçı Dükkanı ( http://www.kitapcidukkani.com )

Kitaplık ( http://www.kitaplik.com )

Klan ( http://www.klankitap.com )

Kök ( http://www.kokyayincilik.com.tr )

Kubbealtı ( http://www.kubbealti.org.tr )

Kuraldışı ( http://www.kuraldisi.com )

Kültür TV ( http://www.kulturtv.com.tr )

Litera (İbn Sina) ( http://www.literayayin.com )

Literatür Dergisi ( http://www.talid.org )

Matbuat ( http://www.matbuat.com )

Mavibulut ( http://www.mavibulut.com.tr )

Merkez ( http://www.merkezkitapcilik.com.tr )

Morpa ( http://www.morpa.com.tr )

Mostar ( http://www.mostar.com.tr )

Nadir Kitap ( http://www.nadirkitap.com )

Ne Okusam ( http://www.neokusam.com )

Neden ( http://www.nedenkitap.com )

Net Kitap ( http://www.netkitap.com )

NK( http://www.nkyayinlari.com )

Nobel Tıp ( http://www.nobeltip.com )

Nokta ( http://www.noktakitap.com )

Nurdan ( http://www.nurdan.com.tr )

Oğlak ( http://www.oglak.com )

Okuyanus ( http://www.okuyanus.com.tr )

Okyanus ( http://www.okyanusyayin.com )

OWO ( http://www.owokitap.com )

Ötüken ( http://www.otuken.com.tr )

Özer ( http://www.ozeryayinlari.com.tr )

Pan ( http://www.pankitap.com )

Pandora ( http://www.pandora.com.tr )

Papatya ( http://www.papatya.gen.tr )

Papirus ( http://www.papiruskitap.com )

Perfect ( http://www.perfectkitabevi.com )

Personel Yönetim Derneği ( http://www.peryon.org.tr/kitaplar.asp )

Phoenix ( http://www.phoenixkitap.com )

Pusula ( http://www.pusula.com )

Remzi ( http://www.remzi.com.tr )

Sabah ( http://www.sabahkitap.com.tr )

Sahaf ( http://www.sahaf.com )

Sahaf Pegasus ( http://www.sahaf-pegasus.com )

Sanat ( http://www.sanatkitabevi.com.tr )

Say ( http://www.sayyayinlari.com )

Scala ( http://www.scala.com.tr )

Seçme ( http://www.secmekitaplar.com.tr )

Seçkin ( http://www.seckin.com.tr )

Sel ( http://www.selyayincilik.com )

Serhat ( http://www.serhatyayin.com )

Sesli Kitap Gönüllüleri ( http://www.seslikitapgonulluleri.com )

Sev ( http://www.sevyayin.com )

Seyyar ( http://www.seyyarkitap.com )

Sistem ( http://www.sistem.com.tr )

Şule ( http://www.suleyayin.com.tr )

Taş ( http://www.tasyayin.com )

Tekin ( http://www.tekinyayinevi.com )

Telos ( http://www.telosyayincilik.com )

Timaş ( http://www.timas.com.tr )

Toroslu ( http://www.toroslu.com )

Töre ( http://www.toreyayin.com )

Truva ( http://www.truvayayinlari.com )

TÜBİTAK ( http://www.tubitak.gov.tr )

Türk Tarih Kurumu ( http://e-magaza.ttk.org.tr )

Türkiye Görme Engelliler Kitaplığı (TÜRGÖK) ( http://www.turgok.org )

Uçanbalık ( http://www.ucanbalik.com.tr )

Umay ( http://www.umayyayinlari.com )

Ücretsiz ( http://www.ucretsizkitap.com )

Vadi ( http://www.vadiyayinlari.com )

Varlık ( http://www.varlik.com.tr )

Ya-Pa ( http://www.ya-pa.com.tr )

Yapı Endüstri Merkezi ( http://www.yemkitabevi.com )

Yapı Kredi ( http://www.yapikrediyayinlari.com )

Yeni Boyut ( http://www.yeniboyut.com )

Yeni İnsan ( http://www.yeniinsanyayinevi.com )

Yeni Sayfa ( http://www.yenisayfa.com )

Zero Books ( http://www.zerobooksonline.com )

 


 

2 Million Books ( http://www.2millionbooks.com )

A1 Books ( http://www.a1books.com )

Alibris ( http://www.alibris.com )

All Book Web ( http://www.allbookweb.com )

Alliance House ( http://www.alliancehouse.com )

Alphabet Street ( http://www.alphabetstreet.com )

Alt Bookstore ( http://www.altbookstore.com )

Amazon ( http://www.amazon.com )

Author Link ( http://www.authorlink.com )

Author Speak ( http://www.authorspeak.com )

Author World ( http://www.authorworld.com )

Authors Literaty Agency ( http://www.authorsliteratyagency.com )

Avalanche Publishing ( http://www.thesite.com )

Bantam Doubleday Dell ( http://www.bdd.com )

Barnes and Noble ( http://www.barnesandnoble.com )

Barnes and Noble ( http://www.bn.com )

Benedict ( http://www.benedict.com )

Bibliomania ( http://www.bibliomania.com )

Biography ( http://www.biography.com )

Book Browser ( http://www.bookbrowser.com )

Book Builders ( http://www.bookbuilders.com )

Book Page ( http://www.bookpage.com )

Book Passage ( http://www.bookpassage.com )

Book Shop ( http://www.bookshop.com )

Book Talk ( http://www.booktalk.com )

Book Wire ( http://www.bookwire.com )

Bookcrafts ( http://www.bookcrafts.com )

Bookpool ( http://www.bookpool.com )

Books ( http://www.books.com )

Bookshop ( http://www.bookshop.co.uk )

Bookwire ( http://www.bookwire.com )

Bookworld ( http://www.bookworld.com )

Cader Books ( http://www.caderbooks.com )

Cbooks ( http://www.cbooks.com )

Common Reader ( http://www.commonreader.com )

Contentious ( http://www.contentious.com )

Dramatica ( http://www.dramatica.com )

Eclectic ( http://www.eclectic.com )

Fantasy Writer ( http://www.fantasywriter.com )

Fiction Writers ( http://www.fictionwriters.com )

France Loisirs ( http://www.franceloisirs.com )

Frankfurt Book Fair ( http://www.frankfurt-book-fair.com )

Hammock ( http://www.hammock.com )

Harper Collins ( http://www.harpercollins.com )

Heartsong ( http://www.heartsongbooks.com )

Lark ( http://www.larkbooks.com )

Latin American Literary Review ( http://www.lalrp.org )

Laughingowl ( http://www.laughingowl.com )

Librairie ( http://www.librairieonline.com )

Literature ( http://www.literature.org )

Lonely Planet ( http://www.lonelyplanet.com )

NEW YORK Books ( http://www.NYbooks.com )

Oxford Books ( http://www.oxfordbooks.com )

Painted Rock ( http://www.paintedrock.com )

Pelican Publishing ( http://www.pelicanpub.com )

PEN America ( http://www.pen.org )

Playwrights Union of Canada ( http://www.puc.ca )

PM Publishers ( http://www.pmpub.com )

Poetry Sociaty ( http://www.poetrysociaty.com )

Poets ( http://www.poets.org )

Poets Writers ( http://www.pw.org )

Powell's ( http://www.powells.com )

Random House ( http://www.randomhouse.com )

Romance ( http://www.romance.net )

Salon ( http://www.salon.com )

The Romance Reader ( http://www.theromancereader.com )

Univesity Books ( http://www.universitybooks.com )

Words Worth ( http://www.wordsworth.com )

Write Page ( http://www.writepage.com )

 


 

E-Books - Elektronik Kitaplar

Maximum Bilgi ( http://www.maximumbilgi.com/ekitap.htm )

E Kitap Merkezi ( http://www.ekitapmerkezi.com )

Kültür ve Turizm Bakanlığı ( http://ekitap.kulturturizm.gov.tr )

Kitaplarin Efendisi ( http://www.kitaplarin.efendisi.com )

Avax Home ( http://www.avaxhome.org )

Gifford Lectures ( http://www.giffordlectures.org/browse.asp )

Gigapedia ( http://www.gigapedia.org )

Revelation ( http://revelation-online.blogspot.com )

Scribd ( http://www.scribd.com )


 

Adobe ( http://www.adobe.com/epaper/ebooks/main.html )

Audiobookcafe ( http://www.audiobookcafe.com )

Bisg ( http://www.bisg.org )

Cmonline ( http://www.cmonline.com/boson )

DPT ( http://ekutup.dpt.gov.tr )

Ebookad ( http://www.ebookad.com )

Ebooknet ( http://www.ebooknet.com )

Ebooks ( http://www.ebook-gemstar.com )

Ebxwg ( http://www.ebxwg.org )

Ekitap ( http://ekitap.kolayweb.com )

Exlibrary ( http://www.exlibrary.com )

Forgotten Books ( http://www.forgottenbooks.org )

Gutenberg ( http://www.gutenberg.org )

Open Book ( http://www.openbook.org )

O'reilly ( http://www.oreilly.com )

Palm ( http://www.palm.com )

Peanut ( http://www.peanutpress.com )

Psikoloji ( http://psychclassics.yorku.ca/author.htm )

Rca ( http://www.rca.com )


 

Akademik

Blackwell ( http://www.blackwellpublishers.co.uk )

Brill ( http://www.brill.nl )

I.B. Tauris ( http://www.ibtauris.com )

MacMillan ( http://www.macmillan.com )

Penguin ( http://www.penguin.com )

Routledge ( http://www.routledge.com )

Sage ( http://www.sagepub.com )

Verso ( http://www.versobooks.com )

Cambridge University Press ( http://www.cambridge.org )

Columbia University Press ( http://www.columbia.edu/cu/cup )

Harvard University Press ( http://www.hup.harvard.edu )

MIT Press ( http://www-mitpress.mit.edu )

ODTÜ Yayınları ( http://www.metupress.com.tr )

Oxford University Press ( http://www.oup.com )

Presse Universitaire Française ( http://www.puf.com )

Princeton University Press ( http://pup.princeton.edu )

Stanford University Press ( http://www.sup.org )

 


 

alt.books.anne-rice

alt.books.deryni

alt.books.isaac-asimov

alt.books.reviews

alt.books.stephen-king

alt.books.technical

alt.education.disabled

alt.education.distance

alt.education.research

bit.listserv.mailbook

rec.arts.books

relcom.commerce.publishing

sci.stat.edu

 


 

Alternatif ( alternatifyay@superonline.com )

Altıkırkbeş ( info@altikirkbes.com )

Aras ( arasyayincilik@superonline.com )

Arıtaş ( arikanyayinlari@superonline.com )

Arkeoloji ve Sanat ( arkeolojisanat@superonline.com )

Ayna ( ayna@aynayayinevi.com )

Birsen ( birsenyayin@sim.net.tr )

Bulut ( bulutyayinlari@sim.net.tr )

Cumhuriyet Kitap Kulübü ( ckk@ixir.com )

Eğitim ( aslisen@superonline.com )

Form ( formyayincilik@yahoo.com )

Gendaş Kültür ( gendas@yahoo.com )

Günışığı Kitaplığı ( gunisigikit@superonline.com )

Homer ( homerkitabevi@superonline.com )

K.K.T.C. Yayınları ( scaner@mebnet.net )

Kadın Eserleri ( kadineserleri@cihannet.com )

Net Turistik Yayınlar ( netyay@superonline.com )

Om ( omnia@prizma.net.tr )

Önel ( onely@superonline.com )

Ötüken ( otuken@otuken.com.tr )

Payel ( shemsa@ttnet.net.tr )

Rota ( rotayayin@superonline.com )

Sesli Kitaplar ( seslikitaplarltd@hotmail.com )

Sol ve Onur ( posta@ilhanilhan.com )

Sorun ( sorunyay@hotmail.com )

Sosyal ( kitapnet@izlenim.com )


 

"Ferio del Libro" Buenos Aires Kitap Fuarı ( http://www.el-libro.com.ar )

"Salon du Livre" Paris Kitap Fuarı ( http://www.salondulivreparis.com )

Bologna Kitap Fuarı ( http://www.bookfair.bolognafiere.it )

Frankfurt Kitap Fuarı ( http://www.frankfurt-book-fair.com )

Leipzig Kitap Fuarı ( http://www.leipziger-buchmesse.de )

Londra Kitap Fuarı ( http://www.lbf-virtual.com/page.cfm )

Taipei Uluslararası Kitap Fuarı ( http://www.tibe.com )


 

Telefonlar


 

 

 

 


BU SAYFADA GÖRMEK İSTEDİGİNİZ BİLGİ VE/VEYA BAĞLANTILARI,
AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK İLETEBİLİRSİNİZ.
(YOU CAN SEND US YOUR INFORMATION AND/OR LINKS,
YOU WOULD LIKE TO SEE IN THIS PAGE FILLING THE FORM)

 

Ad ya da Takma Ad(Rumuz/Mahlas)
(Name or Nickname)


E-posta Adresi
(E-mail Address)

Konu/Başlık
(Subject/Topic/Title)


İçerik/Katkı/Destek/Ek/İstek/Yorum/Soru/Bozuk Adres vs. ???
(Content/Contribution/Support/Add/Request/Comment/Question/Broken Link etc. ???)

2640
( Teknik açıdan, numarayı yanındaki boşluğa girmeniz gerekmektedir. )


 

Bu sayfada arama yapmak için; klavyenizde CTRL+F tuşlarını ya da
tarayıcınızın sol üst köşesindeki [Dosya | Düzen | Görünüm] bölümündeki
[Düzen]'in altındaki "Bul" komutunu kullanınız.

(Başka sayfaların da içeriğinde arama yapmak için
aşağıdaki kutuya aradığınız sözcük ya da konuyu giriniz)

 

Bu sayfa 02 Ocak 2016 itibariyle 182 kez ziyaret edilmiştir.

6D Bilgi Hizmetleri vs. | www.6Dtr.com       FaRkLaR Kılavuzu | www.FaRkLaR.net        GösterGe Hizmetleri
Yenilikler ve Duyurular