SPORLAR

 

 

Herkes İçin Spor ( http://www.his.gov.tr )

NTV Spor Haberleri (cep telefonları için)
( http://nba.ntvspor.mobi )

İstanbul Cup ( http://www.istanbulcup.com )

Sporum ( http://www.sporum.gov.tr )

Kutup Ayısı ( http://www.kutupayisi.com )

Adrenalin ( http://www.adrenalin.com.tr )

Ajans Spor ( http://www.ajansspor.com )

Animation and Sport ( http://www.animationandsport.com )

Aqua Kamp ( http://www.aquakamp.com )

Arama-Kurtarma ( http://www.aka-arama.org )

Avrasya Maratonu ( http://www.istanbulmarathon.org )

B-Fit ( http://www.b-fit.com.tr )

Besyo Akademi ( http://www.besyoakademi.com )

Bilardo ( http://www.semihsayginer.com )

Bilardo Sevenler Derneği ( http://www.bilsevder.org )

Bisiklet ( http://www.bisikletdunyasi.com )

Bisikletliler Derneği ( http://www.bisikletliler.org )

Bowling ( http://www.rainbowl.com )

Bowling (İstanbul) ( http://www.istanbulbowlingopen.com )

Club Sporium ( http://www.clubsporium.com )

CNN Turk ( http://www.cnnturk.com/SPOR )

Türkiye Dağcılık Federasyonu ( http://www.tdf.org.tr )

Dalış Dünyası ( http://www.dalisdunyasi.com )

Delta Bisiklet ( http://www.deltabisiklet.com )

Doğa Sporları ( http://www.dogasporlari.net )

Es Voleybol ( http://www.esvoleybol.com )

Fitness Aletleri ( http://www.eksweb.com )

Geleceğin Yıldızları ( http://www.geleceginyildizlari.com )

Get Wet ( http://www.getwet.com.tr )

Golf ( http://www.turkeyandgolf.com )

Gövde Eğitimi ( http://www.bedenegitimi.gen.tr )

Gymnasio ( http://www.gymnasio.org )

Haberler ( http://www.ntvmsnbc.com/news/spor_front.asp )

Hokkabaz ( http://www.hokkabaz.com/Spor )

Icepark ( http://www.icepark.com.tr )

İstanbul Dağcılık ( http://www.istanbuldagcilik.org )

İst. Hava Sporları ( http://www.ist-airsports.com )

İstanbul Üniversitesi ( http://www.istanbul.edu.tr/idosk )

İst. Yüzme İhtisas Kulübü ( http://www.iyik.org.tr )

İzmir Bisiklet ( http://www.izmirbisiklet.org )

Kaya Tırmanışı ( http://www.boulderistanbul.com )

Kızıltoprak Yelken ve Sualtı ( http://www.ktoprak.org.tr )

Kurumsal Oyunlar ( http://www.kurumsaloyunlar.org )

Malzemeler ( http://www.animationandsport.com )

Maraton Türk ( http://www.maratonturk.com )

Marmaris'te Buz Pisti ( http://www.marmarispalace.com )

NTV Spor ( http://www.ntvspor.net )

Okul Spor ( http://www.okulspor.org )

Ondokuz Mayıs Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü
( http://www.omdak.org )

Orienteering ( http://www.istanbulorienteering.org )

Pandül Sıradışı Sporlar Topluluğu ( http://www.pandul.org )

Patlak Lastik ( http://www.patlaklastik.com )

Pruva Yachting ( http://www.pruva.com.tr )

Rafting ( http://www.alternatifraft.com )

Scuba Türkiye ( http://www.scubaturkiye.com )

ScubaYAK ( http://www.scubayak.net )

Semih Saygıner ( http://www.semihsayginer.com )

Spor 3 ( http://www.spor3.com )

Sppor ( http://www.sppor.com )

Sport ( http://www.sportfoy.com )

Spor Bilim ( http://www.sporbilim.com )

Spor Bilimleri Derneği ( http://www.sporbilimleridernegi.org )

Spor Çit ( http://www.sporcit.com )

Spor Extra ( http://www.sporextra.com )

Spor Marketim ( http://www.spormarketim.com )

Sporcv ( http://www.sporcv.com )

Sporevi ( http://www.sporevi.com )

Sporline ( http://www.sporline.com )

Sport ( http://www.sportfoy.com )

Sport Point ( http://www.sportpoint.com.tr )

Sport Service Station ( http://www.sportservicestation.com )

Sportfoy ( http://www.sportfoy.com )

Sportif ( http://www.sportif.com )

Sportman ( http://www.sportman.org )

Sports Universe ( http://www.sportsuniverse.com.tr )

Taksim Tenis ( http://www.taksimtenis.com )

Tam 35 ( http://www.tam35.com )

Tekerlek İzi Dergisi ( http://www.tekerlekizi.com )

Tekirdağ Gençli ve Spor İl Müdürlüğü ( http://tekirdag-gsim.gov.tr )

Tenis Hayattır ( http://www.tenishayattir.org )

Todosk ( http://www.todosk.org )

Trio Bilardo ( http://www.triobilardo.com )

Türk Basket ( http://www.turkbasket.com )

Türkiye Online ( http://www.turkiye-online.com/spor )

Voleybolum ( http://www.voleybolum.com )

Yavuz İzcileri ( http://www.yavuzizcileri.org )

Yaz Spor Okulu ( http://www.ibbsporetkin.com )

Yelken Dünyası ( http://www.yelkendunyasi.com )

Yelken ve Kürek Kulübü (Şişecam) ( http://www.sisecam.com.tr/spor/default.html )

Yelken (Alize) ( http://www.alizeyelken.com )

Yüksek İşler ( http://www.highworks.org )

Yürüyüş ( http://www.ogzala.com )


 

Gövde Geliştirme ( http://www.bodyturk.com )

Active Gym ( http://www.activegym.com )

 


 

Acc Spor Dergisi ( http://www.accsports.com/accsports/970328.html )

Almanya`daki Sporlar ( http://www.but.auc.dk/~32duus/sport.htm )

Amerikan Spor Haberleri ( http://www.sportsnetwork.com )

Ayrıntılı Spor Bilgileri ( http://www.wclt.com/sports.htm )

Badyboarding ( http://www.liveoakstud.com/live_oak_home.html )

Body Flight ( http://www.bodyflight.co.uk )

Cricket ( http://www.cricket.org )

Çok Ayrıntılı Spor Haberleri ( http://www.sportsweb.com )

Extreme 16 ( http://www.extreme16.com )

FIBA ( http://www.fiba.com )

Geocaching ( http://www.geocaching.com )

Günlük Spor Haberleri ( http://www.startext.net/today/news/sports/index.htm )

HAWAII`deki Sporlar ( http://www.emisport.com/index.htm )

Heliskiing ( http://www.whistler.com/resort/activities/whisheli )

Jetski Güvenliği ( http://www.pwcsafety.com )

Jetskiers ( http://www.jetskiers.org )

Kawasaki ( http://www.kawasaki.com/water )

Laureus ( http://www.laureus.com )

NBA ( http://www.nba.com )

Kış Sporları ( http://www.allgaeuschwaben.com/ewinter.html )

Life Style Sports Dergisi ( http://lifestylesports.com )

Michelin Sport ( http://www.michelinsport.com )

Polo ( http://www.polonet.com/index.html )

Pwczone ( http://www.pwczone.com )

Racketlon ( http://www.racketlon.com )

Spor Araştırması ( http://www.megasports.com )

Sporda Sanal Gerçeklik ( http://www.vrsports.com )

Sporda Teknoloji ( http://www.airedale.com )

Sporlar ( http://www.stwing.upenn.edu/~jahavsy1/sports.html )

Sports Line ( http://www.sportsline.com )

Spurs ( http://www.nba.com/spurs )

Squash`ta Temel Bilgiler ( http://www.squash.org/WSF/courts.html )

Swiss Athletics ( http://www.swiss-athletics.ch )

Tüm Sporlar ( http://www.espn.com )

Voleybol ( http://www.volleyball.org )

Watercraft ( http://www.watercraft.com )

Wimbledon ( http://www.wimbledon.org )

World High Diving Federation ( http://www.whdf.com )

 

 

 


BU SAYFADA GÖRMEK İSTEDİGİNİZ BİLGİ VE/VEYA BAĞLANTILARI,
AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK İLETEBİLİRSİNİZ.
(YOU CAN SEND US YOUR INFORMATION AND/OR LINKS,
YOU WOULD LIKE TO SEE IN THIS PAGE FILLING THE FORM)

 

Ad ya da Takma Ad(Rumuz/Mahlas)
(Name or Nickname)


E-posta Adresi
(E-mail Address)

Konu/Başlık
(Subject/Topic/Title)


İçerik/Katkı/Destek/Ek/İstek/Yorum/Soru/Bozuk Adres vs. ???
(Content/Contribution/Support/Add/Request/Comment/Question/Broken Link etc. ???)

5130
( Teknik açıdan, numarayı yanındaki boşluğa girmeniz gerekmektedir. )


 

Bu sayfada arama yapmak için; klavyenizde CTRL+F tuşlarını ya da
tarayıcınızın sol üst köşesindeki [Dosya | Düzen | Görünüm] bölümündeki
[Düzen]'in altındaki "Bul" komutunu kullanınız.

(Başka sayfaların da içeriğinde arama yapmak için
aşağıdaki kutuya aradığınız sözcük ya da konuyu giriniz)

 

Bu sayfa 02 Ocak 2016 itibariyle 69 kez ziyaret edilmiştir.

6D Bilgi Hizmetleri vs. | www.6Dtr.com       FaRkLaR Kılavuzu | www.FaRkLaR.net        GösterGe Hizmetleri
Yenilikler ve Duyurular