6D REKLÂM

 

Bilgi çağında hizmet sunmak ve kolaylıklar sağlamak üzere düşünülmüş,
dünyanın 60 ayrı ülkesinden ziyaret edilen ve ziyaretçi sayısı her geçen gün katlanarak artan;
A’dan Z’ye 360 konuda, geniş içerikli, sürekli geliştirilen ve yeni bölümler eklenen, sınır tanımadan, her türlü ayrıntı üzerinde durulan bu
www.6Dtr.com - "6D Bilgi Hizmetleri vs." sitesine,

REKLÂM vermek istiyoruz !!!

 

- Banner boyutunun 468x60 piksel olma gerekliliği vardır.

- Kapladığı alan en fazla 20 KB olmalıdır.

- Banner .gif formatında ve/veya flash olmalıdır.

- Hareketli bir yapısının olması tercih edilir.

- Görünümü şeffaf olmamalıdır.

- İçeriğinin genel/internet ahlak ve kurallarına uygunluğu üzerinde durulmalıdır.

- Bannerlarınızı kendiniz hazırlayabileceğiniz gibi, tarafımızdan da gerçekleştirilmesi söz konusudur.

- Yasalarca yasaklanmış görünüm, bilgi ve duyuru içeremezler.

- 6D'nin uygun bulmadığı içerik, kişi, kurum ve kuruluşlara ait herhangi bir bilgi içerenlerin reklâmları burada yer alamazlar.

 

 

REKLÂM TARİFEMİZ

  2 Haftalık 1 Aylık 3 Aylık 6 Aylık 1 Yıllık
Anasayfa 96 TL. 166 TL. Görüşmeye tabidir. Görüşmeye tabidir. Görüşmeye tabidir.
Duyurular 86 TL. 136 TL. Görüşmeye tabidir. Görüşmeye tabidir. Görüşmeye tabidir.
40 TL. 68 TL. Görüşmeye tabidir. Görüşmeye tabidir. Görüşmeye tabidir.

36 TL. 66 TL. Görüşmeye tabidir. Görüşmeye tabidir. Görüşmeye tabidir.
 

* Fiyatlarımız 31.12.2009 tarihine kadar geçerlidir.

* Reklâm verilen sayfanın üstünde yer alır.

 

Kuralları okuduysanız ve reklâm vermek isterseniz sizinle görüşmekten memnuniyet duyacağız.
Ayrıca, çeşitli istek, öneri ve çözüm ortaklıklığı önerilerinizi de bekliyoruz.
E-posta: tıklayınız...

 

 


 

Reklâm Kirliliğini önleyebilmek için bilinçlenelim !


 

Reklâmcılar Derneği ( http://www.rd.org.tr )

Reklâmcılar Vakfı ( http://www.rv.org.tr )

M GEMINI ( http://www.mgemini.com.tr )

A & A ( http://www.aareklam.com.tr )

Beyaz Sanat ( http://www.beyazsanat.com )

Beyin Fırtınası ( http://www.beyinfirtinasi.biz )

Bileşim Medya ( http://www.bilesimedya.com )

Ekstra PR ( http://www.ekstrapr.com )

E-Reklâmevi ( http://www.e-reklamevi.com )

Görüntü Evi ( http://www.goruntuevi.com )

Kamera ( http://www.kamerareklam.com )
Tel : 212. 248-4864

Medyatick ( http://www.medyatick.com )

Wall ( http://www.wall.com.tr )

ZAP Medya ( http://www.zapmedya.com )

İ.E.T.T. ( http://www.iett.gov.tr/yeni/reklam.htm )

İlânlar ( http://www.6Dtr.com/1.php?dosya=ILANLAR )

Adcritic ( http://www.adcritic.com )

Ad Depo (Eskişehir) ( http://www.addepo.com )

Advertising Türkiye ( http://www.advertisingturkiye.net )

Al Visual ( http://www.alvisual.com )

Alpikon ( http://www.alpikon.com.tr )

Armony Organizasyon ( http://www.armony.biz )

Atlas Axis ( http://www.atlasaxis.com )

Barış ( http://www.barisreklam.com )

BBDO ( http://www.bbdo.com.tr )

Beyaz Fil ( http://www.beyazfil.com )

Birka ( http://www.birkareklam.com )

Calvus Medya ( http://www.calvusmedya.com )

Ceo Organizasyon ( http://www.ceoorganizasyon.com.tr )

Çözüm Evi ( http://www.cozumevireklam.com )

D&D Medya ( http://www.dmedya.com )

D4 Dream ( http://www.d4.com.tr )

dDf ( http://www.ddf.com.tr )

Dijital Sanatlar ( http://www.dijitalsanatlar.com )

DNT Tanıtım ( http://www.dnttanitim.com )

Dört İşlem ( http://www.dortislem.net )

Dünya PR ( http://www.dunyapr.com )

Erlas ( http://www.erlas.com.tr )

Eylül ( http://www.eylulreklam.org )

Hedef ( http://www.reklamhedef.com )

HH ( http://www.hh.com.tr )

HKS ( http://www.hksreklam.com.tr )

Inter ( http://www.interreklam.com )

İletişim ( http://www.iletisimreklam.com )

Kampüs ( http://www.kampus.com.tr )

Kent Ekranları ( http://www.kentekranlari.com.tr )

Kubix ( http://www.kubix.com.tr )

Küre ( http://www.kurereklam.com )

Maçka ( http://www.mackareklam.com )

Mobil Medya ( http://www.mobilmedya.com )

M.T. Organizasyon ( http://www.mtturk.com )

Net Medya ( http://www.net-medya.com.tr )

Onboard ( http://www.onboardmedya.com )

Outdoor Türkiye ( http://www.outdoor-turkiye.com )

Özata ( http://www.ozatareklam.com )

Paradigma ( http://www.paradigmastrateji.com )

Partner Organizasyon ( http://www.partner.com.tr )

Penta ( http://www.pentareklam.com.tr )

Pera ( http://www.perareklam.com.tr )

PPM International ( http://www.ppm-int.com )

PPR Turk ( http://www.pprturk.com )

Reform ( http://www.reformreklam.com )

Reklâmcı ( http://www.reklamci.tc )

Reklâm Uzmanı ( http://www.reklamuzmani.com )

Roll ( http://www.rollreklam.com )

Sarı Medya ( http://www.sarimedya.com.tr )

Sentez ( http://www.sentezreklam.com.tr )

Son Durak ( http://www.TMreklam.com )

Teknik ( http://www.teknikreklam.com )

The Partners ( http://www.thepartners-ist.com )

TM ( http://www.TMreklam.com )

Trixi ( http://www.trixi.com.tr )

Tan Tabela ( http://www.tantabela.com )

Venüs ( http://www.venusreklam.com.tr )

WMC Group ( http://www.wmcgroup.com )

Zap Para ( http://www.zappara.com )

4C ( http://www.4creklam.com )

Kırmızı Ödülleri ( http://www.kirmiziodulleri.com )

ALMA Media Group
Tel : 212. 296-4614

ASPENDOS
Tel : 242. 311-8222

Beltaş
Tel : 212. 358-2101,02

City Lights
Tel : 212. 233-2750

Deniz Medya
Tel : 212. 252-7787

İletişim
Tel : 212. 282-4702

Era
Tel : 212. 292-7804

Media Pole
Tel : 212. 317-7777

Medya Pano
Tel : 212. 325-6845

Pera
Tel : 212. 464-0152, 53, 54

Birlik Medya
Tel : 216. 311-9638

APR
Tel : 212. 219-2180

Tangram
Tel : 212. 213-8899

Clear Channel
Tel : 212. 227-6969

Opak
Tel : 212. 630-3730, 651-9777

Bursa
Tel : 224. 281-5125

Era (İzmir)
Tel : 232. 464-0034

Reklâm Özdenetim Kurulu
(E-posta : rok@rok.org.tr
Tel : 212. 287-1797 )

Reklâm Denetim Kurulu
Tel : 212. 257-8873

IAA Uluslararası Reklâmcılık Derneği
Tel : 212. 325-3788

Öteki Telefonlar


 

Grafik Ers ( http://www.GrafikERS.net )

3C ( http://www.3creklam.com )

Bayrakçı ( http://www.bayrakci.com )

Doküman Evi ( http://www.dokumanevi.com )

Efekt ( http://www.efekt.com.tr )

Elektromak ( http://www.elektromak.com )

Full Obje ( http://www.fullobje.com )

Genç Tasarım ( http://www.genctasarim.com )

Group Ay ( http://www.groupay.net )

Grup Form ( http://www.grupform.com.tr )

İmaj ( http://www.imajonline.com )

Internet Holding ( http://www.internetholding.com.tr )

Kupa-Bardak ( http://www.kupa-bardak.com )

Marina ( http://www.marinatanitim.com )

Max ( http://www.maxlicensing.net )

Mor Lalila ( http://www.morlalila.com )

Ofset ( http://www.ofset.com )

Osmanlı Lazer ( http://www.osmanlilaser.com )

Parantez ( http://www.parantezyapim.com )

Plan B ( http://www.planb.com.tr )

PPM Int. ( http://www.ppm-int.com )

Promat ( http://www.promat.com.tr )

Reks Tanıtım ( http://www.rekstanitim.com )

Sante Medya ( http://www.santemedya.com )

Senkron ( http://www.senkronreklam.com )

Set Dizayn ( http://www.setdizayn.com )

Sıfır Prodüksiyon ( http://www.sifirproduksiyon.com )

Timpa ( http://www.timpamedyapazarlama.com )

Yılmaz Matbaa ( http://www.yilmaz-matbaa.com )


Slide Rocket ( http://www.sliderocket.com )

 

 

 


BU SAYFADA GÖRMEK İSTEDİGİNİZ BİLGİ VE/VEYA BAĞLANTILARI,
AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK İLETEBİLİRSİNİZ.
(YOU CAN SEND US YOUR INFORMATION AND/OR LINKS,
YOU WOULD LIKE TO SEE IN THIS PAGE FILLING THE FORM)

 

Ad ya da Takma Ad(Rumuz/Mahlas)
(Name or Nickname)


E-posta Adresi
(E-mail Address)

Konu/Başlık
(Subject/Topic/Title)


İçerik/Katkı/Destek/Ek/İstek/Yorum/Soru/Bozuk Adres vs. ???
(Content/Contribution/Support/Add/Request/Comment/Question/Broken Link etc. ???)

4258
( Teknik açıdan, numarayı yanındaki boşluğa girmeniz gerekmektedir. )


 

Bu sayfada arama yapmak için; klavyenizde CTRL+F tuşlarını ya da
tarayıcınızın sol üst köşesindeki [Dosya | Düzen | Görünüm] bölümündeki
[Düzen]'in altındaki "Bul" komutunu kullanınız.

(Başka sayfaların da içeriğinde arama yapmak için
aşağıdaki kutuya aradığınız sözcük ya da konuyu giriniz)

 

Bu sayfa 02 Ocak 2016 itibariyle 89 kez ziyaret edilmiştir.

6D Bilgi Hizmetleri vs. | www.6Dtr.com       FaRkLaR Kılavuzu | www.FaRkLaR.net        GösterGe Hizmetleri
Yenilikler ve Duyurular