GÜLELİM :)))

Gül ki, gül yüzünde güller açsın!

Gülmesini bilmeyenler dükkân açmasın!
Gülme, yan etkisi olmayan yatıştırıcı bir ilaçtır.
En fazla boşa giden günlerden biri, hiç gülmediğiniz günlerden biridir.

 

 

Abuzer ( http://www.abuzer.com )

Komedi Dükkanı ( http://www.komedidukkani.tv )

Tolga Çevik ( http://www.tolgacevik.com )

Avrupa Yakası ( http://www.avrupa-yakasi.com )

Ayrılsak da Beraberiz ( http://www.ayrilsakdaberaberiz.com )

Beyaz Show ( http://www.kanald.com.tr/tv/beyazshow )

Şahan Gökbakar ( http://www.sahangokbakarfan.com )

Mahşer-i Cümbüş ( http://www.mahsericumbus.com )

Cem Davran ( http://www.cemdavran.com.tr )

Cemshid ( http://www.cemshid.gen.tr )

Comic ( http://www.comic.com )

Çizgili Pijama ( http://www.cizgilipijama.com )

Çok Komik ( http://www.cokkomik.com )

Engin Günaydın ( http://www.engingunaydin.com )

Ferhan Şensoy ( http://www.dijital-gulduru.com )

Fıkra ( http://www.fikra.net )

Fıkra Bul ( http://www.fikrabul.com )

Fıkralar ( http://www.fikralar.com )

Geyik ( http://www.6Dtr.com/1.php?dosya=SOZLER/geyik.htm )

Grafi2000 ( http://www.grafi2000.com )

Gülmece ( http://www.gulmece.8m.com )

Kahkaha ( http://www.kahkaha.com )

Komik ( http://www.komik.net )

Komikaze ( http://www.komikaze.net )

Komikler ( http://www.komikler.com )

Komikvizyon ( http://www.komikvizyon.com )

Leman ( http://www.leman.com.tr )

Meyme ( http://www.meyme.net/eglence )

Sinek ( http://www.sinek.com )

Vidivodo ( http://www.vidivodo.com )

Yarma ( http://www.yarma.com )

Akıllı TV ( http://www.akilli.tv )

Piknik Tube ( http://www.pikniktube.com )

You Tube ( http://www.youtube.com )

 


 

Comedy Central ( http://www.comedycentral.com )

Comic Book Depot ( http://www.comicdepot.com )

Donnascan ( http://www.donnascan.com )

Funny Times ( http://www.funnytimes.com/ft )

Laugh Web ( http://world.std.com/~joeshmo e/laughweb )

Laurel-Hardy ( http://www.laurel-and-hardy.com )

Rodney Dangerfield ( http://www.rodney.com )

 

 

 


BU SAYFADA GÖRMEK İSTEDİGİNİZ BİLGİ VE/VEYA BAĞLANTILARI,
AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK İLETEBİLİRSİNİZ.
(YOU CAN SEND US YOUR INFORMATION AND/OR LINKS,
YOU WOULD LIKE TO SEE IN THIS PAGE FILLING THE FORM)

 

Ad ya da Takma Ad(Rumuz/Mahlas)
(Name or Nickname)


E-posta Adresi
(E-mail Address)

Konu/Başlık
(Subject/Topic/Title)


İçerik/Katkı/Destek/Ek/İstek/Yorum/Soru/Bozuk Adres vs. ???
(Content/Contribution/Support/Add/Request/Comment/Question/Broken Link etc. ???)

1061
( Teknik açıdan, numarayı yanındaki boşluğa girmeniz gerekmektedir. )


 

Bu sayfada arama yapmak için; klavyenizde CTRL+F tuşlarını ya da
tarayıcınızın sol üst köşesindeki [Dosya | Düzen | Görünüm] bölümündeki
[Düzen]'in altındaki "Bul" komutunu kullanınız.

(Başka sayfaların da içeriğinde arama yapmak için
aşağıdaki kutuya aradığınız sözcük ya da konuyu giriniz)

 

Bu sayfa 02 Ocak 2016 itibariyle 66 kez ziyaret edilmiştir.

6D Bilgi Hizmetleri vs. | www.6Dtr.com       FaRkLaR Kılavuzu | www.FaRkLaR.net        GösterGe Hizmetleri
Yenilikler ve Duyurular