DANS

 

29 NİSAN, DÜNYA DANS GÜNÜDÜR!!!


 

Türkiye Dans Sporları Federasyonu ( http://www.tdsf.gov.tr )

II. Uluslararası Dans Filmleri Festivali ( http://www.dancecamera-istanbul.org )

ABDA (Aytunç Bentürk) ( http://www.abda.com.tr )

Afrika Dansı ( http://www.afrikadansi.com )

Anadolu Ateşi ( http://www.anadoluatesi.com )

Ateş Dance ( http://www.atesdance.com )

Aytunç Bentürk ( http://www.aytuncbenturk.com )

Aydın Teker ( http://www.aydinteker.com )

BADANS | İbrahim MERCAN ( http://www.BADANS.net )
( Tüm Latin, Modern, Salon Dansları ve Koreografiler )

Banu Noyan ( http://www.banunoyan.com )

Bodrum Latin Dans Club ( http://www.bodrumdans.com )

Burçin Orhon ( http://www.burcinorhon.com.tr )

Cat Dance Shop ( http://www.catdanceshop.com )

Cihat Can ( http://www.cihatcan.com )

Çıplak Ayaklar ( http://www.ciplakayaklar.com )

Dance House ( http://www.dance-house.org )

Dancentrum ( http://www.dancentrum.com )

Dances of Colours ( http://www.dancesofcolours.com )

Dans Et ( http://www.danset.net )

Dans Artistik ( http://www.dansartistik.com )

Dans İstanbul ( http://www.dansistanbul.com )

Dans Kursları ( http://www.danskurslari.com.tr )

Dance Floor ( http://www.dancefloor.org )

Dans Buluşma ( http://www.dansbulusma.com )

Dansoloji[Mehmet Canakay] ( http://dansoloji.com )

Dans Stüdyo ( http://www.danstudyo.com )

Devlet Opera-Bale ( http://www.dobgm.gov.tr )

Düğün Dans Kursu ( http://www.dugundansikursu.net )

Estetik Dans Merkezi ( http://www.arifalasan.com.tr )

Flamenko Evi ( http://www.flamenkoevi.com )

GAGSM[Gülen Andak - Ahmet Güvenç] ( http://www.gagsm.com )

Garaj İstanbul ( http://www.garajistanbul.org )

Hamdi Güneş ( http://www.hamdigunesdans.com )

Hiphop Kursu ( http://www.hiphopkursu.net )

İbrahim MERCAN ( http://www.badans.net )

İstanbul Connects ( http://www.istanbulconnects.org )

İstanbul Folklor ( http://www.istanbulfolklor.com )

İstanbul Tango Ritual ( http://www.istangoritual.org )

J-Fest ( http://www.j-fest.com )

Mady Dans ( http://www.madydans.com )

Meditatif Dans ( http://www.meditativedance.com )

Melis Flamenco ( http://www.melisflamenco.com )

Mundo Latino ( http://www.mundolatinodance.com )

Müzik ( http://www.6Dtr.com/1.php?dosya=MUZIK )

Oyun Gençlik ve Spor Kulübü ( http://www.oyun.org.tr )

Parafinn ( http://www.parafinn.com )

Pilates Kursu ( http://www.pilateskurs.net )

Rumbero ( http://www.dancefloor.org )

Salsa Angora ( http://www.salsaangora.com )

Sohbet Hiphop ( http://www.sohbethiphop.com )

Taldans ( http://www.taldans.com )

Tan Sağtürk ( http://www.tansagturk.com.tr )

Tango (Arjantin) ( http://www.tangoist.com )

Tango Encuentro ( http://www.tangoencuentro.com )

Tango Kursu ( http://www.tangokursu.com.tr )

Tango Turco ( http://www.tangoturco.com )

Tango ve Kırmızı ( http://www.tangovekirmizi.com )

Tango Dans Kursu ( http://www.tangodanskursu.net )

Tango Garaj ( http://www.tangogaraj.com )

Tangolic ( http://tangolic.com )

Tangoneon ( http://www.tangoneon.com.tr )

Tolgahan ( http://www.tolgahandans.com )

TR Dans ( http://www.trdans.com )

Tuğçe Tuna ( http://www.tunatugce.blogspot.com )

Unidance ( http://www.unidance.com )

Zeynep Deniz
( http://www.zeynepdeniz.net )

Zeynep Okçu Bale Okulu ( http://www.zeynepokcubaleokulu.com )

Zeynep Tanbay ( http://www.zeyneptanbay.org )

Zumba Dansı ( http://www.zumbadansi.com )

 

Flamenko - melinlevent@yahoo.com

Dilek Bale - 212. 248-8354

M.S.Ü. - 532. 554-7077 (Latin), 535. 895-4945 (Arjantin Tango)

Türk Folklor Kurumu- 212. 531-9990

 

Kalamış Sanat Merkezi - 216. 414-0818

Ece Aydemir Bale Kursu - Çanakkale - 286. 213-1989

İrlanda Dansı - 212. 251-8250, irlanda_dans@hotmail.com

Capoeira - 212. 252-8276 - AZF Han No.5 K.4 Galata Kuledibi, Beyoğlu-İstanbul

Doğaçlama Dans Atölyesi - Talin Büyükkürkçiyan - 212. 245-7694

Dans ve Halk Oyunları - 212. 552-4200

 


 

Dance ( http://www.dance.com )

Dance ( http://www.dance.net )

Dance ( http://www.dance.co.uk )

Dance ( http://www.dance.org.uk )

CID-UNESCO, International Dance Council ( http://www.cid-unesco.org )

World Dance Sport Federation ( http://www.worlddancesport.org )

Dance 2000 ( http://www.dance-2000.com )

Dance 90210 ( http://www.dance90210.com )

Dance Aid ( http://www.danceaid.com )

Dance Around ( http://www.dancearound.com )

Dance Art ( http://www.danceart.com )

Dance Base ( http://www.dancebase.co.uk )

Dance Fanatics ( http://www.dancefanatics.com )

Dance Festival ( http://www.americandancefestival.org )

Dance Hits ( http://www.eurodancehits.com )

Dance Horizons ( http://www.dancehorizons.com )

Dance Lessons ( http://www.dancelessons.net )

Dance List ( http://www.bigdancelist.com )

Dance Magazine ( http://www.dancemagazine.com )

Dance Meditation ( http://www.dancemeditation.org )

Dance Notation ( http://www.dancenotation.org )

Dance Online ( http://www.danceonline.com )

Dance Plaza ( http://www.danceplaza.com )

Dance Station ( http://www.dancestation.com )

Dance Store ( http://www.dancestore.com )

Dance Theatre of Harlem ( http://www.dancetheaterofharlem.org )

Dance USA ( http://www.danceusa.com )

Dance USA ( http://www.danceusa.org )

Dance Valley ( http://www.dancevalley.nl )

Dance Vision ( http://www.dancevision.com )

Dance Wayne ( http://www.dance.wayne.edu )

Dances Books ( http://www.dancebooks.co.uk )

Dancer ( http://www.dancer.com )

Dancex ( http://www.dancex.com )

Dancescape ( http://www.dancescape.com )

And We Danced ( http://www.andwedanced.com )

Bejart Ballet ( http://bejart.alfabank.ru )

Belly Dancer ( http://www.bdancer.com )

DTW ( http://www.dtw.org )

CND ( http://www.cnd.fr )

Contre Danse ( http://www.contredanse.org )

Cyber Dance ( http://www.cyberdance.org )

Earth Dance ( http://www.earthdance.org )

Fire Dancing ( http://www.fire-dancing.com )

Flamenco ( http://www.flamenco-world.com )

Flamenco (Amordedios) ( http://www.amordedios.com )

Flamenco (Escuela) ( http://www.escuelaflamenca.com )

Flamenkos ( http://www.flamenkos.com )

Flamenco (Carmen Amaya) ( http://www.carmen-amaya.com )

Flamenco (Eva Yerbabuena) ( http://www.evayerbabuena.com )

Flamenco (Bienal) ( http://www.bienal-flamenco.org )

Flamenco (Duendo) ( http://www.duendeflamenco.com )

Hampsterdance ( http://www.hampsterdance.com )

Impact Dance ( http://www.impactdance.co.uk )

Impulstanz ( http://www.impulstanz.com )

Latin Dance ( http://www.latindance.com )

Learn Dance ( http://www.learn-dance.com )

Logrea Dance ( http://www.logreadance.com )

Lord of the Dance ( http://www.lordofthedance.com )

Luxotica ( http://www.luxotica.com )

Mayan ( http://www.clubmayan.com )

Maral ( http://www.maral.org )

Music and Dance ( http://www.musicanddance.com )

NDCA ( http://www.ndca.org )

Offjazz ( http://www.offjazz.com )

P.A.R.T.S. ( http://www.parts.be )

Rambert Dance Theatre ( http://www.londondance.com )

Salsa Akademie Heidelberg ( http://www.salsa-akademie-heidelberg.de/Home.html )

Swing Dance ( http://www.swingdance.org )

Swing Dance ( http://www.swingdancecouncil.com )

Tangomania ( http://www.tangomania.com.ar )

Tanz Danse ( http://www.tanz-danse.ch )

Tap Dance ( http://www.tapdance.org )

The Dance ( http://www.thedance.com )

The Danceweb ( http://www.thedanceweb.com )

The Place ( http://www.theplace.org.uk )

Tv Dance ( http://www.tvdance.com )

Unity Salsa ( http://www.unitysalsa.com )

Visionary Dance ( http://www.visionarydance.com )

Voice of Dance ( http://www.voiceofdance.com )

Waltz ( http://www.waltzballs.org )

White Oaks Dance Project ( http://www.pacpubserver.com/new/enter/8-14-00/whiteoak.html )

World Dance ( http://www.worlddance.com )

World Samba ( http://www.worldsamba.org )

Charleroi-Danses ( http://www.charleroi-danses.be )

Cie Philippe Saire - İsviçre ( http://www.philippesaire.ch )

COMPAGNIE-MAGUY-MARIN - Fransa ( http://www.compaigne-maguy-marin.fr )

DV8 - İngiltere ( http://www.dv8.co.uk )

Mathildemonnier - Fransa ( http://www.mathildemonnier.com )

Merce cunningham - New York ( http://www.merce.org )

Moris Bejart - İsviçre ( http://bejart.ch )

Pina Bausch- Almanya ( http://www.pina-bausch.de )

Preljocaj - Fransa ( http://www.preljocaj.org )

Rosas- Belçika ( http://www.rosas.be )

Sandy Silva Percussive Dance ( http://www.sandysilvadance.com )

Spring Dance ( http://www.springdance.nl )

Trisha Brown - New York ( http://www.trishabrowncompany.org )

Ultimavez - Belçika ( http://www.ultimavez.com )

Vertigo, Canada (Ginette Laurin) ( http://www.overtigo.com )

 

 

 


BU SAYFADA GÖRMEK İSTEDİGİNİZ BİLGİ VE/VEYA BAĞLANTILARI,
AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK İLETEBİLİRSİNİZ.
(YOU CAN SEND US YOUR INFORMATION AND/OR LINKS,
YOU WOULD LIKE TO SEE IN THIS PAGE FILLING THE FORM)

 

Ad ya da Takma Ad(Rumuz/Mahlas)
(Name or Nickname)


E-posta Adresi
(E-mail Address)

Konu/Başlık
(Subject/Topic/Title)


İçerik/Katkı/Destek/Ek/İstek/Yorum/Soru/Bozuk Adres vs. ???
(Content/Contribution/Support/Add/Request/Comment/Question/Broken Link etc. ???)

8415
( Teknik açıdan, numarayı yanındaki boşluğa girmeniz gerekmektedir. )


 

Bu sayfada arama yapmak için; klavyenizde CTRL+F tuşlarını ya da
tarayıcınızın sol üst köşesindeki [Dosya | Düzen | Görünüm] bölümündeki
[Düzen]'in altındaki "Bul" komutunu kullanınız.

(Başka sayfaların da içeriğinde arama yapmak için
aşağıdaki kutuya aradığınız sözcük ya da konuyu giriniz)

 

Bu sayfa 02 Ocak 2016 itibariyle 86 kez ziyaret edilmiştir.

6D Bilgi Hizmetleri vs. | www.6Dtr.com       FaRkLaR Kılavuzu | www.FaRkLaR.net        GösterGe Hizmetleri
Yenilikler ve Duyurular