FaRkLaR Sözlük | www.FaRkLaRsozluk.com
 

BALE

 

( 29 NİSAN, DÜNYA DANS GÜNÜDÜR!!! )


 

İstanbul Epik ( http://www.istanbulepik.com )

İDO Bale ( http://www.idobale.com )

Devlet Opera-Bale ( http://www.dobgm.gov.tr )

I. İstanbul Uluslararası Bale Yarışması ( 08-13 Eylül 2008 )
( http://www.istanbulballetcompetition.org )

DANS @ ( http://www.danset.net )

Bale Okulu ( http://www.baleokulu.com )

Beylerbeyi ( http://www.beylerbeyimuzik.com )

Çağdaş Bale Topluluğu ( http://www.cagdasbaletoplulugu.com )

Dilek Bale ( http://www.dilekbale.com )

Ebru Bale ( http://www.ebrubale.com )

Ece Aydemir Bale Kursu - Çanakkale - 286. 213-1989

Kalamış Sanat Merkezi ( http://www.baleokulum.com )

Kuğu Bale ( http://www.kugubale.com )

Müzik ( http://www.6Dtr.com/1.php?dosya=MUZIK )

Nilay Bale ( http://www.nilaybale.com )

Opera-Bale ( http://www.operabaleturk.com )

Oya Bale ( http://www.oyabale.com )

Simya Hareket Atölyesi ( http://www.simyasanat.com )

Tan Sağtürk ( http://www.tansagturk.com.tr )

Zeynep Okçu Bale Okulu ( http://www.zeynepokcubaleokulu.com )


 

American Ballet Theater ( http://www.abt.org )

English National Ballet ( http://www.ballet.org.uk )

Ballet Ireland ( http://www.ballet-ireland.com )

Bejart Ballet ( http://bejart.alfabank.ru )

Frankfurt Ballet ( http://www.frankfurt-ballet.de )

Les Ballet De Monte Carlo ( http://www.balletsdemontecarlo.com )

Miami City Ballet ( http://www.miamicityballet.org )

Royal Opera House ( http://www.royalopera.org )

Tanztheater Wuppertal - Pina Bausch ( http://www.pina-bausch.de )

The Bolshoi Theater ( http://www.bolshoi.ru )

The Houston Ballet ( http://www.houstonballet.org )

The Kirov Ballet and The Kirov Academy ( http://www.kirovballet.com )

The Moscow City Ballet Of Smirnov Golovanov ( http://www.mtu-net.ru/smirnov-ballet )

 

 

AMERİKAN BALE TİYATROSU

AVUSTRALYA BALESİ

MARSEILLE BALESİ

RAMBERT BALESİ

BASEL BALESİ

BERLIN BALESİ

BOSTON BALESİ

HOLLANDA DANS TİYATROSU

HOLLANDA KRALİYET BALESİ

İNGİLİZ ULUSLARARASI BALE

İSKOÇ BALESİ

İSVEÇ KRALİYET BALESİ

JOFFREY BALE CHICAGO

joffrey01@aol.com

KANADA ULUSLARARASI BALE

KIROV BALE ( http://www.kirovballet.com/welcome.html )

LONDRA ŞEHİR BALESİ

NEW YORK ŞEHİR BALESİ

PARIS OPERA BALESİ

PERM BALESİ

PITSBURG BALESİ

ROYAL BALE

SAN FRANCISCO BALESİ

STUTTGART BALESİ

YENİ ZELANDA KRALİYET BALESİ

 

 

 


BU SAYFADA GÖRMEK İSTEDİGİNİZ BİLGİ VE/VEYA BAĞLANTILARI,
AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK İLETEBİLİRSİNİZ.
(YOU CAN SEND US YOUR INFORMATION AND/OR LINKS,
YOU WOULD LIKE TO SEE IN THIS PAGE FILLING THE FORM)

 

Ad ya da Takma Ad(Rumuz/Mahlas)
(Name or Nickname)


E-posta Adresi
(E-mail Address)

Konu/Başlık
(Subject/Topic/Title)


İçerik/Katkı/Destek/Ek/İstek/Yorum/Soru/Bozuk Adres vs. ???
(Content/Contribution/Support/Add/Request/Comment/Question/Broken Link etc. ???)

8455
( Teknik açıdan, numarayı yanındaki boşluğa girmeniz gerekmektedir. )


 

Bu sayfada arama yapmak için; klavyenizde CTRL+F tuşlarını ya da
tarayıcınızın sol üst köşesindeki [Dosya | Düzen | Görünüm] bölümündeki
[Düzen]'in altındaki "Bul" komutunu kullanınız.

(Başka sayfaların da içeriğinde arama yapmak için
aşağıdaki kutuya aradığınız sözcük ya da konuyu giriniz)

 

Bu sayfa 02 Ocak 2016 itibariyle kez ziyaret edilmiştir.

6D Bilgi Hizmetleri vs. | www.6Dtr.com       FaRkLaR Kılavuzu | www.FaRkLaR.net        GösterGe Hizmetleri
Yenilikler ve Duyurular